CHRO Summit 2016

     Merhaba,
     İnsan kaynakları fonksiyonu,  şirketlerin gelecek stratejilerine ulaşmasında önemli bir yere sahiptir. Günümüz rekabet ortamında hızlı dönüşümler için  insan kaynaklarının stratejik yönetimi ile sonuçlanabiliyor.

CHRO ların  şirket yönetimindeki sorumluluğu giderek artıyor. CHRO nedir? diye sorarsınız; CHRO, en basit ve anlaşılır olarak İnsan Kaynakları Direktörü ya da İnsan kaynaklarından sorumlu Başkan/Genel Müdür/Genel Müdür Yardımcısı olarak söyleyebilirim. İnsan kaynakları fonksiyonunun yükselen değerine dikkat çekebilmek amacıyla BMI organizasyonunda, Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’ları, İK / Yönetim alanında çalışan orta ve üst düzey yöneticiler, profesyoneller daha bir çok kişi  bir araya geldi. 15 Kasım 2016’da, Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenmiş  olan Zirve’de:

•İnsan kaynakları fonksiyonunun Bugünü ve Geleceği başta olmak üzere,

•Yönetim ve İcra Kurullarında İK’nın rolü,
•Yeteneğin yeniden tanımlanması,
•İş’te gelecek: Endüstri 4.0 & İK’da dijitalleşme etkisi,
•İşveren markasında kritik başarı faktörleri,
•Yetenek savaşlarında yeni dönem: Yetenek kazanımı, yetenek yönetimi, şirket bağlılığı sağlama ve yetenek geliştirme,
•Global düşün yerel karar ver: Global ölçekte yerel uygulamaların önemi,
•Motivasyon önemli: Teşvik ve takdir mekanizmalarına dair pratik uygulamalar başlıkları ele alındı.

Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde yürütülen “Türkiye’nin En Etkin İK Liderleri Araştırması” 1 Kasım 2016 tarihinde sonuçlanacak. Eşsiz  insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren 50 İK Lideri’ne ödülleri 15 Kasım Salı günü Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenecek CHRO Summit 2016’da takdim edilecek.
Araştırma hakkında detaylı bilgi için www.engucluchro.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

230 total views, 1 views today

1995 yılı Kırşehir Kaman doğumlu;Bilişim Teknolojileri mezunu ;Trakya Üniversitesinde işletme bilgi yönetimi bölümü, bölüm ikincisi olarak bitiren ve  mezuniyetini takiben insan Kaynakları  sektörüne kendisini adamış bir gönüllü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir